Dr. Joe Dispenza: Zbavte se zvyku být sami sebou

Změňte svůj život

Praktický návod založený na poznatcích současných vědních disciplín, jakými jsou neurověda, chemie mozku, biologie, genetika a kvantová fyzika, které prokazují, co všechno je v našich životech možné a jak můžeme změnit jakýkoli aspekt našeho života.

Autor Dr. Joe Dispenza vás naučí krok za krokem používat to, co se dozvíte, abyste vytvořili viditelné změny ve svém životě. Jakmile se odpoutáte sami od sebe a opravdu změníte své myšlení, nebude váš život nikdy stejný!

K zakoupení zde: http://www.anag.cz/zbavte-se-zvyku-byt-sami-sebou-jak-se-zbavit-stareho-zpusobu-mysleni-a-vytvorit-si-novou-mysl/d-87786/

Úžasný interaktivní výklad o neuronech – zahrajte si a sdílejte zde: http://ncase.me/neurons/

  • Přihlásit se k odběru novinek
    Vaše osobní údaje budeme (APAS akademie osobního rozvoje) zpracovávat pouze za účelem zasílání emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje a růstu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.
  • Rubriky