Emoční učení

Svět emocí živě - to nejlepší z workshopů emoční inteligence

Termín

čtvrtek 8. října od 9,30 do cca 12,30 hodin

Kde?

On-line, z pohodlí jakého-koli místa s možností připojení, které Vám vyhovuje

Probuďte potenciál, který ve Vás dřímá.

Je možné, že máte vše, po čem jste toužili, ale stále cítíte, že to není ono. Máte tušení, pocit, že je někde něco, co Vám uniká, ale nevíte, kde to objevit, jak se k tomu dostat, kde to prodávají a co to vlastně přesně je?

Tušíte správně. Existuje to. Je to Vaše pravé já a přirozené schopnosti. Vaše pravé bohatství. Váš vnitřní emoční život.

Přestaňte se limitovat a přidejte se k těm, co pochopili, že jsme víc než jen schránka, která se časem opotřebuje.

Budete-li chtít, můžete být téměř neustále plni energie, zdraví, napojeni na hlas srdce, co mluví skrze intuici a co vás vede svobodnou cestou k prožití bohatého života a naplnění svého poslání.

Díky tomu zvolníte a začnete si zase vychutnávat věci, které máte, aniž byste se o ně museli snažit. Věci, za kterými se nemusíte honit. Kterých si můžete užívat bez omezení a docela zadarmo. Prosté a přirozené chvíle, co vás nabíjejí energii, jakými je vůně přírody, smích, pohlazení, objetí, procházka, sednout si do trávy či na břeh řeky či moře.

Co se na webináři dozvíte?

Především to, co již víte, že bez emocí nelze existovat a s emocemi ….? 😊

Lze najít radost ze života, směr a kontakt s tím nejcennějším co máte, tedy se sebou samým?

Co je příčinou toho, že se někdy proti své vůli musíte přizpůsobovat a potlačovat více či méně svou osobnost?

 

Webinář je výběr toho nejlepšího z workshopů emoční inteligence

Vychází zejména z nejžádanějšího kurzu Rozvoj osobní zralosti a autority, cílem kterého je dovést člověka k autentičnosti a souladu v prožívání, myšlení a chování.

 

Témata on-line webináře:

  • Kde se emoce berou a v jakém vztahu jsou k našemu vnějšímu světu.
  • Mini exkurze do světa neurovědy, struktury mozku a proč je, tak často zmiňovaná amygdala.
  • Emoce, stress a nemoce – inspirace k přemýšlení.
  • Jak moc nám pomáhá přítomnost v řešení každodenních běžných i konfliktních situacích.
  • Odhalte rozsah vašeho autopilotního života.
  • Jak rozpoznat a proměnit podvědomé vzorce, které limitují naše životy.

On-line webinář je interaktivní, proto je počet účastníků omezen na 20 osob.

Reference našich klientů

Našimi kurzy prošly stovky pracovníků, manažerů i obchodních ředitelů. Poslechněte a přečtěte si, v čem jim našem kurzy pomohly a v čem by mohly pomoci i vám.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Každá firma je plná emocí. V dnešní čím dál rychlejší době je plná spíše těch negativních. Chtěl jsem vědět jak zvládat příval emocí, jak s nimi pracovat a jak odolávat stále většímu tlaku.Na doporučení jsem se přihlásil na seminář „Rozvoj osobní zralosti a autority“ . Po absolvování prvního bloku jsem si uvědomil, že to byla správná volba a ne další školení v řadě. Spousta praktických příkladů a sdílení problémů s ostatními účastníky kurzu. Výsledky testů Vám ukážou jaký jste typ osobnosti, ale hlavně Vám ukážou jak s tím pracovat. Dovedností, které zde získáte použijete nejen při řízení firmy ale i v osobním životě a mezilidských vztazích.
Martin Macháček, jednatel společnosti / Damedis, s.r.o.

středa 19.srpna od 9,30 do 12h

Cena on-line školení

Běžná cena celodenního workshopu je 7.450 Kč bez DPH. Abychom vám umožnili poznat emoční inteligenci a zvládnout dovednosti, které vám pomohou nastartovat skutečnou změnu ve vlastních životech, máme pro vás ochutnávku toho nejlepšího z Emoční inteligence (nejen) v práci, formou webináře,

za speciální cenu:

490 Kč včetně DPH

Nejčastější dotazy

Pomůže mi emoční inteligence nepotlačovat emoce?

Ano, emoční inteligence vám může pomoci s nechtěným potlačováním emocí. Nepříjemné potlačované emoce se váží k psychickým obsahům, které jsou pro nás natolik zraňující, že je naše vědomí odmítá. Postupem času, se mohou tyto potlačené obsahy projevovat i v jiných situacích, které ale s původním traumatem nesouvisí. To je jeden z důvodů, proč je dobré se svými démony konfrontovat a nenechat je v sobě růst.

Proč se mám zabývat emocemi?

Abychom dosáhli našeho plného potenciálu, potřebujeme využívat všechny vnitřní zdroje a být si vědomi svých mantinelů a rezerv. A protože psychická energie vychází z emocí, je vhodné se zaměřit na jejich pochopení a práci s nimi. S potlačováním emocí totiž potlačujeme i část svého potenciálu. Když tento potenciál objevíme a využijeme, pomůže nám stát se silnými, nebojácnými, klidnými a laskavými.

Osobní rozvoj a emoční učení není spíš pro osobní život než pro práci?

Osobní rozvoj a emoční učení není spíš pro osobní život než pro práci?

Mám zkušenost, že často 14 dní po vzdělávací akci nezbude účastníkům nic. Není to stejné?

Workshop emoční inteligence pomáhá účastníkům poznat, probádat a hlavě si do hloubky uvědomit všech šest základních kompetencí emočního učení. Ve skupině se učí účastníci sami od sebe a od ostatních. Lektoři nabízejí nástroje emočního učení a ukazují, jak je prakticky používat. Výsledná podoba i konkrétní obsah kurzu se proto přizpůsobuje tématům a potřebám účastníků. Jde o kurz z podstaty sebezkušenostní, protože pokud má být změna v prožívání, myšlení a chování trvalá, musí vycházet z vlastní potřeby a vlastní zkušenosti. Účastníci si prakticky osvojují nové způsoby zvládání prostřednictvím zážitkových metod, s výukovými materiály, psychodiagnostikou, interakcí se skupinou a převáděním témat do konkrétních situací. To vše podporuje a posiluje přenos dovedností do praxe a fixaci v reálném životě.

Lze jednoduše shrnout cíle kurzu pro firemní život?

Cílem kurzu je dovést člověka k autentičnosti a souladu v prožívání, myšlení a chování. V pracovním prostředí je emočně zralý člověk výkonný, aktivní, nevytváří konflikty, je empatický k druhým a je soustředění na cíl. Na kurzu se účastníci naučí pracovat se svými emocemi a pochopit emoce ostatních. Vylepší své komunikační schopnosti, zapracují na motivaci a naučí se lépe vnímat krizové situace. Všechny tyto aspekty mají vliv na efektivitu nejen samotného člověka, ale i jeho okolí = kolegů a ostatních lidí v týmu. Sebeuvědomění a realistický postoj k sobě a ostatním je proto klíčovým faktorem k úspěchu.

Chcete vědět více o přínosu kurzů Emoční inteligence?

Zavolejte nám

+420 732 673 445

Napište nám

apas@apas.cz