Recenze knihy
Algoritmus štěstí
Mo Gawdatí

No ale, jak to mám udělat?!“  Toto je snad nejčastější otázka účastníků seminářů osobního rozvoje a emoční inteligence. Je pochopitelné, že požadují velmi konkrétní a praktické návody, které v seminářích obdrží a dnes se mohou ponořit také do této unikátní knihy.

Algoritmus štěstí Mo Gawdat recenze

Čím je tak famózní? Není psychologická, teoretická či ezoterická. Knihu napsal systémový inženýr, finančně zajištěný, nešťastný, vyrovnávající se s největší tragédii života – ztráty syna.

Jako vývojář softwaru se rozhodl vytvořit program, který by mohl spustit pokaždé, když bude mít v životě pocit, že potřebuje cítit radost. Dokázal to. 

Algoritmus štěstí, je program jak na to. A nyní to nejzajímavější. Nemusíte se učit nové dovednosti, návyky, dělat to či ono. Naopak, stačí být a všímavě odhalovat krok po kroku, všechny životní nánosy, které jsme na sebe naložili a brání nám ve štěstí.

Nánosy, o kterých se mylně domníváme, že to jsme my. „Kdo si myslíte, že jste?– – úryvek z knihy Algoritmus štěstí (http://www.knihybeta.cz/eshop-algoritmus-stesti.html).